درباره ما

/درباره ما
درباره ما ۱۳۹۷-۱۱-۱۴ ۱۸:۱۱:۱۶ +۰۰:۰۰

شرکت نواندیش آتی نویان عضو گروه مالی سامان (گروه شرکت‌های سرمایه‌گذاری سرآمد اندوخته‌سازان فردا) در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه راهکارها و بهره‌­برداری از دانش فناوری اطلاعات و تکنولوژی‌­های نوین در صنعت بیمه تاسیس گردیده است. به همین منظور با بهره­‌گیری از سرمایه‌­های انسانی کارآزموده در زمینه‌های کامپیوتر، بیمه و بانک و با استفاده از تجربیات گذشته در صنعت بیمه و فناوری اطلاعات، تیم بسیار چابک و کارآمدی در این شرکت گردهم آمده و به صورت متمرکز بر ایجاد و گسترش راه­کارهای ارائه خدمات بیمه‌­ای نوین و محصولات بیمه­‌ای جدید فعالیت می‌­کنند.

صنعت بیمه یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین صنایع مالی محسوب می‌شود و تکنولوژی IT نیز یکی از مهم‌ترین تکنولوژی‌های دخیل در این کسب‌وکار است. ماموریت شرکت نویان در این حوزه، الکترونیکی کردن سرویس‌ها و متمرکز نمودن خدمات است. صدور بیمه‌نامه از فرایندهای پیچیده صنعت بیمه است و نگهداری اطلاعات بیمه‌نامه‌های صادرشده نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در نویان به دنبال ایجاد زیرساختی مناسب برای مکانیزاسیون و اتوماسیون فرایندهای بیمه‌ای در بخش فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های بیمه و همچنین ایجاد بستری مناسب و مبتنی بر IT برای توسعه این صنعت هستیم.

ماموریت شرکت نویان

شرکت نویان ارائه محصولات و فناوری‌های به‌روز و با کیفیت را مسئولیت اصلی خود می‌داند، تا به کسب‌وکار مشتریان ارزش واقعی دهد و آنها را با بهره‌مندی و توانمندسازی زیرساخت‌های دیجیتالی تا رسیدن به اهداف کلانشان همراهی و حمایت کند.