درباره ما

/درباره ما
درباره ما ۱۳۹۶-۷-۱۶ ۰۹:۳۰:۲۶ +۰۰:۰۰

شرکت نواندیش آتی نویان عضو گروه مالی سامان (گروه شرکت‌های سرمایه‌گزاری سرآمد اندوخته سازان فردا) در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه راه‌کارها و بهره‌­برداری از دانش فناوری اطلاعات و تکنولوژی‌­های نوین در صنعت بیمه تاسیس گردیده است.

به همین منظور با بهره­‌گیری از سرمایه‌­های انسانی کارآزموده در زمینه‌های کامپیوتر، بیمه و بانک و با استفاده از تجربیات گذشته در صنعت بیمه و فناوری اطلاعات تیم بسیار چابک و کارآمدی در این شرکت گردهم آمده و بصورت متمرکز بر ایجاد و گسترش راه­‌کارهای ارائه خدمات بیمه‌­ای نوین و محصولات بیمه­‌ای جدید فعالیت می‌­نماید.

صنعت بیمه یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین صنایع مالی محسوب می‌شود و تکنولوژی IT نیز یکی از مهم‌ترین تکنولوژی‌های دخیل در این کسب و کار می‌باشد.

ماموریت شرکت نویان در این حوزه، الکترونیکی نمودن سرویس‌ها و متمرکز نمودن خدمات می‌باشد. صدور بیمه‌نامه از فرآیندهای پیچیده صنعت بیمه بوده و نگهداری اطلاعات بیمه‌نامه‌های صادرشده نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ما در نویان به دنبال ایجاد زیرساختی مناسب جهت مکانیزاسیون و اتوماسیون فرآیندهای بیمه‌ای در بخش فروش و خدمات پس از فروش شرکت‌های بیمه و همچنین ایجاد بستری مناسب و مبتنی بر IT برای توسعه این صنعت می‌باشیم.

ماموریت شرکت نویان

شرکت نویان ارائه محصولات و فناوری‌های بروز و با کیفیت را مسئولیت اصلی خود دانسته تا به کسب و کار مشتریان ارزش واقعی داده و آنها را با بهره‌مندی و توانمندسازی زیرساخت‌های دیجیتالی تا رسیدن به اهداف کلانشان همراهی و حمایت نماید.