BPMS بونیتا

/BPMS بونیتا
BPMS بونیتا ۱۳۹۶-۷-۲۵ ۱۱:۰۲:۵۶ +۰۰:۰۰

یکی از فناوری‌های جدید در مکانیزه‌نمودن و اتوماسیون‌کردن فرآیندهای کسب و کار BPMS می‌باشد. این فناوری بدون وابستگی به کسب و کار خاصی شما را قادر می‌سازد که فرآیندهای فعلی سازمان خود را که بصورت سنتی در حال انجام است را مکانیزه نمایید. این سیستم یکی از قوی‌ترین سیستم‌های حال حاضر دنیا بوده و شرکت نواندیش آتی نویان با تحقیق و مطالعات بسیار و با بهره‌گیری از تجربه‌های متخصصان این محصول را از بین چند محصول رایج دنیا برگزیده است.
در کنار این سیستم نرم‌افزاری تیم کارشناسان شرکت نواندیش آتی نویان به شما در آموزش، تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی فرآیندها در قالب BPMS به شما کمک خواهند نمود که در زمان کوتاه (یک ماه) بتوانید به نحوی که صاحبان کسب و کار صلاح می‌دانند شروع به مکانیزه نمودن فرآیندهای سازمانی خود نمایید.

ویژگی‌های این محصول عبارتست از:

  • پشتیبانی از تعداد زیاد فرآیندها بطور همزمان
  • امکان ایجاد مانیتورینگ روی فرآیندها
  • امکان اتصال به سایر نرم‌افزارهای سازمان
  • پشتیبانی کامل از استانداردهای جهانی BPMS

با توجه به تجربیات سیستم های BPMS معمولا زمان مهم و زیادی در شناخت، طراحی و پیاده‌سازی فرآیندهای کسب و کار صرف می‌شود که تیم نویان با توجه به شناخت کافی و لازم در فرآیندهای بیمه‌ای می‌تواند در کمترین زمان امکان استفاده از این سیستم نرم‌افزاری را در شرکت‌های بیمه و فعالان صنعت بیمه مهیا سازد.